У гуртожитку Миколаївської «аграрки» за допомоги Данії вже встановлюється протипожежна сигналізація


09:4706.03.2024

Як повідомляло Інше ТВ, на початку січня цього року Данія оголосила про черговий пакет допомоги для відбудови Миколаєва на понад $21 мільйон (ФОТО).

І робота в рамках цього пакету вже відбувається.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА за результатами зустрічі 5 березня начальника ОВА Віталія Кіма з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Данія в Україні Олє Егсберг Міккельсеном.

Зокрема, Олє Міккельсен проінформував присутніх про початок робіт зі встановлення системи протипожежної сигналізації в гуртожитку Миколаївського національного аграрного університету та запуск будівлі в роботу, а також про надання допомоги від спортивних асоціацій Данії нашим юним спортсменам.

Крім того, учасники засідання обговорили план спільного культурного заходу «Тиждень Данії в Миколаєві», в рамках якого буде відбуватися обмін культурним досвідом, популяризація спорту і данського образу життя.

Також темою зустрічі стали організована Антикорупційною ініціативою ЄС спільно з Миколаївською міською радою Оцінка доброчесності КП «Миколаївводоканал» і нові спільні проєкти з Наглядовим комітетом: ремонт корпусу та облаштування бомбосховища для Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова, співпраця між підприємствами області та Данії, модернізація системи професійно-технічної освіти в регіоні.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube