Один з забудовників сплатить до бюджету Миколаєва 3 млн грн на розвиток інфраструктури міста


16:4627.02.2024

Південно–Західним апеляційним господарським судом за апеляційною скаргою обласної прокуратури скасовано рішення Господарського суду Миколаївської області про відмову у задоволенні позову Окружної прокуратури міста Миколаєва до одного з забудовників про стягнення до місцевого бюджету пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту в сумі понад 3 мільйони гривень, позов задоволено.

За активної позиції прокурора апеляційним судом підтверджено наявність обов’язку забудовника, яким у лютому 2021 року завершено будівництво торгового комплексу у місті Миколаєві, сплатити до бюджету пайового внеску в розмірі 4 відсотків вартості будівництва.

Як повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, рішення апеляційного суду набирає чинності в день проголошення, а його виконання сприятиме збільшенню надходжень до місцевого бюджету та забезпеченню соціальних прав мешканців обласного центру.

Як повідомляло Інше ТВ, Прокуратура вимагає стягнення з забудовника до бюджету міста Миколаєва близько 700 тис грн© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube