Є ще одна «миколаївська» медаль чемпіонату Європи з фехтування – командна «бронза» у рапіристки Мілани Степовик

10:3625.02.2024

У командному турнірі рапіристок на чемпіонаті Європи, який проходить в Неаполі, українки посіли третє місце в підсумковому заліку.

Про це повідомили в Національній федерації фехтування України, передає Інше ТВ.

У поєдинку за потрапляння в топ-8 Аглая Борисова, Світлана Бризгалова, Анна Щерба (всі троє представляють Київ) й Мілана Степовик (нещодавно почала представляти Миколаїв) з перевагою в три уколи вирвали перемогу над латвійками (45:42), а далі були сильнішими за угорок (45:28).

У фінал же збірну України не пропустила Італія. Українські рапіристки поступились із рахунком 28:44 і таким чином вийшли на Велику Британію в зустрічі за бронзові нагороди. У цьому протистоянні українські фехтувальниці виграли з суттєвою перевагою – 45:29.

Так, в активі збірної України вже чотири медалі за підсумками трьох днів континентальної першості.

Як повідомляло Інше ТВ, Шаблістка з Миколаєва Вікторія Коротченко разом з подругами здобула командну «бронзу» чемпіонату Європи