У Миколаєві 20 лютого 2024 року своє 100-річчя відсвяткував Володимир Іванович Мокрий, учасник бойових дій у Другій світовій війні, інвалід війни 1 групи.
Про це повідомили в Миколаївській міськраді, передає Інше ТВ.
На долю Володимира Івановича випав складний життєвий шлях. В 19 років він пішов на фронт, служив артилеристом. Має бойові нагороди. Після війни працював на відновленні промислових об’єктів на Донеччині.
З 1950 року проживає в Миколаєві, де спочатку працював на залізниці, а з 1953 року — на Суднобудівному заводі ім. Андре Марті (пізніше Чорноморський суднобудівний завод), звідки і вийшов на пенсію.
В своєму поважному віці ювіляр зберігає бадьорість духу і тіла, тримає себе в добрій фізичній формі, дотримується правильного харчування.
![У Миколаєві ще один містянин відзначив 100-річний ювілей (ФОТО) 2 У Миколаєві ще один містянин відзначив 100-річний ювілей (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/02/1-405-998x1024.jpg)
![У Миколаєві ще один містянин відзначив 100-річний ювілей (ФОТО) 4 У Миколаєві ще один містянин відзначив 100-річний ювілей (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/02/2-185-1024x810.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, У Миколаєві 104-річний містянин прийшов оформлювати перший в житті закордонний паспорт (ФОТО)