INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Миколаїв

У Миколаєві суд відправив до СІЗО військовослужбовця, який під час окупації Херсонщини перейшов на бік росіян і катував односельців, – він заперечує провину (ФОТО)

22.02.2024
in Миколаїв, Кримінал, Найважливіше
У Миколаєві суд відправив до СІЗО військовослужбовця, який під час окупації Херсонщини перейшов на бік росіян і катував односельців, – він заперечує провину (ФОТО)

Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Володимиром Лященком розглянуто клопотання про застосування міри запобіжного заходу військовослужбовцю однієї з бригад ЗС України, підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.111 КК України.

Про це повідомили в пресслужбі Центрального районного суду м.Миколаєва, передає Інше ТВ.

Схожі матеріали

У дитсадку миколаївського мікрорайону «Соляні» завдяки допомозі Данії облаштували укриття (ФОТО)

У дитсадку миколаївського мікрорайону «Соляні» завдяки допомозі Данії облаштували укриття (ФОТО)

15.05.2025
Стало известно, какие продукты в Украине подделывают чаще всего

У квітні інфляція на Миколаївщині була нижче, але перелік товарів, які подешевшали, не дуже великий

15.05.2025

Відповідно до матеріалів клопотання, в період окупації Херсонської області той погодився на пропозицію військовослужбовців країни-агресора та перейшов на бік ворога.

В подальшому він надавав інформацію про місця проживання військовослужбовців ЗС України, учасників АТО, осіб, які надавали допомогу українським збройним силам, що в подальшому призвело до їх незаконного затримання. При цьому він особисто приймав участь в арештах.

Наприкінці квітня 2022 року разом з військовослужбовцями РФ підозрюваний затримав та посадив в автомобіль, маркований буквою «Z», двох жителів села, де він мешкав раніше. Під час руху він наносив їм удари, вимагаючи повідомити інформацію про місцезнаходження їх односельця, колишнього учасника АТО.

За межами села він продовжив погрожувати і наносити удари чоловікам, які перебували на колінах з одягненими на голову мішками.

Окрім цього, він неодноразово відвідував підвальне приміщення однієї з баз відпочинку, де утримувався місцевий мешканець, і, вдягаючи боксерські рукавиці, наносив йому удари руками і ногами, вимагаючи повідомити інформацію про можливе зберігання зброї та боєприпасів.

Також, відповідно до матеріалів клопотання, підозрюваний здійснював візуальне спостереження за подружжям своїх односельців та передавав інформацію військовослужбовцям РФ. В подальшому у домоволодінні подружжя було проведено обшук, їх було затримано, і вони близько трьох місяців незаконно утримувались окупантами та піддавались психологічному і фізичному примусу.

Згідно показів свідків, він неодноразово контактував з військовослужбовцями РФ та вживав разом з ними алкогольні напої.

У судовому засіданні підозрюваний заперечив свою провину. Зазначив, що дійсно контактував з окупантами, проте нікого не бив, а сам піддавався фізичному насильству з їхнього боку.

У Миколаєві суд відправив до СІЗО військовослужбовця, який під час окупації Херсонщини перейшов на бік росіян і катував односельців, - він заперечує провину (ФОТО) 2
У Миколаєві суд відправив до СІЗО військовослужбовця, який під час окупації Херсонщини перейшов на бік росіян і катував односельців, - він заперечує провину (ФОТО) 6

Захисник заперечував проти задоволення клопотання в повному обсязі.

Дослідивши матеріали клопотання, які містять, зокрема, численні покази свідків, в тому числі свого колишнього однокласника та односельців, та заслухавши думки сторін, слідчий суддя Володимир Лященко постановив застосувати до підозрюваного запобіжний захід у виді тримання під вартою без визначення розміру застави.

Як повідомляло Інше ТВ, У Миколаєві суд заарештував морського шпигуна без застави. Деталь – координати медзакладів він теж скидав

Next Post
Завершальний акорд: миколаївські велогонщики завоювали нагороди ще в трьох видах програми Кубку України з велоспорту

Завершальний акорд: миколаївські велогонщики завоювали нагороди ще в трьох видах програми Кубку України з велоспорту

Рекомендації

Шойгу заявил об угрозах России со стороны Арктики

Шойгу заявил об угрозах России со стороны Арктики

10 років ago
Николаевскими налоговиками легализовано 2183 рабочих места

Средняя зарплата николаевцев за год выросла на 20% – так говорит статистика

9 років ago
Это, оказывается, Европа хочет оттяпать кусок Украины, – заявил Лавров и… призвал Киев отказаться от унитарности

Скандал из-за антисемитского бреда Лаврова продолжается – МИД рф наехал на Израиль

3 роки ago
В Мариуполе – массовый замор бычка. Но люди ловят его руками

В Мариуполе – массовый замор бычка. Но люди ловят его руками

7 років ago
Трем фигурантам маргаринового скандала в Николаеве вручили уведомление о подозрении

Полиция Николаевщины нашла пропавшую Марию Терехову

6 років ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • У дитсадку миколаївського мікрорайону «Соляні» завдяки допомозі Данії облаштували укриття (ФОТО)
  • Велика Британія та Німеччина розроблять ударну зброю дальністю 2000 км 
  • Папі Римському Леву XIV передали списки українських полонених (ФОТО)
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV