Республіканці, які підтримують Україну, ініціюють відставку спікера Джонсона


20:3422.02.2024

Група американських законодавців «Республіканці за Україну» запустила мільйонну рекламну кампанію, яка закликає членів Палати представників Конгресу США підтримати петицію про звільнення спікера Майка Джонсона – щоб ухвалити законопроект щодо військової допомоги Україні, який був схвалений Сенатом і який Джонсон відмовився винести на голосування та оголосив канікули до 28 лютого.

«Поколіннями Республіканська партія пишалася тим, що протистояла диктаторам і була лідером вільного світу. Багато республіканців, в тому числі і в Конгресі, все ще ототожнюють себе з цією партією і цією роллю для Америки. Зараз критично важливим питанням у світі є те, чи допоможуть вільні країни перемогти Путіна в Україні. У республіканців є шанс увійти в історію, але тільки якщо вони отримають право голосу. Ось чому вони повинні підписати петицію про звільнення», – заявив Newsweek речник групи «Республіканці за Україну» Гуннер Рамер, передає Zn.ua

За його словами, вони направили свою рекламну кампанію на 10 представників у Палаті, які «були лідерами у питаннях України та американської національної безпеки в минулому»: Майк Галлахер, Кен Бак, Майк Маккол, Майк Роджерс, Майк Тернер, Дон Бейкон, Стів Вомак, Джейк Еллзі, Брайан Фітцпатрік і Ден Креншоу.

Петиція про звільнення, яка вимагатиме підтримки 218 членів Палати представників, включаючи щонайменше чотирьох республіканців, може дозволити винести пакет допомоги на голосування без підтримки Джонсона. Прихильники України впевнені, що у них є необхідна кількість голосів для прийняття пакету в Палаті представників, якщо їм вдасться винести його на голосування.

Які заклики містяться у рекламній кампанії «Республіканців за Україну»:

  • «Якщо ми не підтримаємо Україну, я боюся, що Китай потенційно може сприйняти це як сигнал, що вони вважають, що можуть вторгатися і до своїх сусідів».
  • «Якщо ми проявимо слабкість перед обличчям агресії, це буде чітким сигналом для таких країн, як Китай, вторгнутися на Тайвань».
  • «Всі стурбовані тим, що якщо ми надішлемо більше зброї, то розпочнемо Третю світову війну. Я стверджую протилежне: якщо ми не надішлемо зброю і не приструнимо Путіна зараз, ми матимемо Третю світову війну».

Нагадаємо також, що Брінк двічі розмовляла із Джонсоном про допомогу Україні. Вона впевнена, що Палата проголосує, але…© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube