Завершальний акорд: миколаївські велогонщики завоювали нагороди ще в трьох видах програми Кубку України з велоспорту

21:3222.02.2024

22 лютого у м. Львів завершився Кубок України з велоспорту на критому треку та чемпіонат України зі спринтерського омніуму.

Миколаївські велогонщики завоювали нагороди ще в трьох видах програми.

Про це повідомили в управлінні у справах фізкультури і спорту Миколаївської міськради, передає Інше ТВ.

Так, в олімпійському виді програми – гонка «Медісон» – спортсмени СДЮСШОР з велоспорту Качур Дмитро та Петрук Анастасія в своїх вікових категоріях посіли 2 місце.

Бориславський Богдан здобув золото в Гіті на 1000 метрів.

Пушкар Валерія за результатами спринтерського омніуму серед дівчат виборола бронзу.

Тренують спортсменів Олександр Садовський, Володимир Супрун, Юрій Агарков, Володимир Когут та Василь Горбачук.

За підсумками виступу наших спортсменів на Кубку та чемпіонаті України було здобуто 1278,25 рейтингових очок.

Як повідомляло Інше ТВ, 19 та 20 лютого миколаївські велогонщики здобули нагород у 5 видах програми на цих змаганнях.