У Південному центрі Коордштабу з питань поводження з військовополоненими обговорили результати діяльності (ФОТО)


13:3521.02.2024

Фахівці Південного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими вже більше року надають родинам військовополонених різнобічну допомогу.

У Центрі родичі Захисників можуть отримати психологічну та юридичну підтримку, а також індивідуальні консультації.

Про це йдеться в повідомленні Південного регіонального центру Коордштабу, передає Інше ТВ.

Упродовж року командою Центру було проведено низку зустрічей, у тому числі виїзних, надано індивідуальні та колективні консультації родинам полонених та зниклих безвісти Оборонців. 

«Перше завдання, яке стоїть перед нами, – дати чітке розуміння військовослужбовцям та їхнім родинам, що держава робить усе можливе для повернення з полону всіх Захисників та Захисниць», – зазначив керівник Південного регіонального центру Координаційного штабу Аркадій Дабагян.

За словами керівника напрямку Коордштабу Юрія Таранюка, важливим сегментом діяльності Центру є робота зі звільненими з полону Оборонцями, зокрема в питаннях реабілітації та реінтеграції, надання медичної та психологічної допомоги.

“Безумовно, основна мета – повернути з неволі наших Оборонців, – підкреслив Юрій Таранюк. – Але важливо також пам’ятати, що робота з визволеними з полону Захисниками та їхніми родинами повинна тривати й надалі”.

Як повідомляло Інше ТВ, Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими попереджає: не ведіться на ІПСО ворога!© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube