У селі Михайлівка на Миколаївщині запрацювала ще одна поліцейська станція (ФОТО)


12:3814.02.2024

13 лютого у Степівській територіальній громаді відкрила двері для місцевих мешканців поліцейська станція. Понад п’ять тисяч жителів восьми сіл, що входять до складу громади, відтепер матимуть можливість у селі Михайлівка звернутись до поліцейського офіцера громади Сергія Заворотнього.

Про це повідомили в поліції Миколаївської області, передає Інше ТВ.

Відкрили поліцейську станцію секретар Степівської сільради Віктор Федюк, начальник управління превентивної діяльності обласного главку поліції Сергій Ігнатьєв, начальник сектору взаємодії із громадами Олександр Козловець та керівник відділення поліції №5 Миколаївського райуправління поліції Олександр Строк.

– Питання безпеки кожного громадянина є пріоритетними у роботі поліції загалом та офіцера громади зокрема. З відкриттям цієї станції у громаді люди швидше отримуватимуть поліцейські послуги. Місцеві мешканці можуть бути впевнені, що поліцейський офіцер громади завжди на варті їхнього спокою та готовий якнайшвидше прийти на допомогу. Щиро вдячні громаді за підтримку безпекових ініціатив та участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади», – зазначив Сергій Ігнатьєв.

Для оперативнішого реагування на звернення та надання якнайшвидшої допомоги мешканцям громади, а також виконання службових обов’язків, шериф Сергій Заворотній отримав ключі від службового автомобіля Renault Duster, придбаний за рахунок субвенції, виділеної громадою, у рамках виконання меморандуму про співпрацю та партнерство між поліцією та громадою.

Контакти поліцейського офіцера громади Сергія Заворотнього: с. Михайлівка, вул. Андрія Шептицького, 9, (096)-356-50-83.

Як повідомляло Інше ТВ, наприкінці грудня 2023 року у Вознесенську на Миколаївщині запрацювала чергова поліцейська станція (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube