Миколаївський шабліст Даніїл Скороход виборов дебютну нагороду на рівні Європейського кадетського циклу

09:1913.02.2024

16-річний фехтувальник з Миколаєва став третім із 98 учасників на етапі в чеській Празі.

Про це повідомили в Національній федерації фехтування України, передає Інше ТВ.

Скороход стартував у групі з чотирьох перемог із п’яти можливих і відтак отримав 21-й номер посіву в турі прямого вибування.

Уже в 1/32 фіналу Даніїл виграв у швейцарця Віктора Айхлера (15:4), після чого також був сильнішим за іншого українця Андрія Фещенка (15:8), італійця Лоренцо Віскарді (15:5) та чеха Сімона Качека (15:9).

За крок до фіналу Скорохода зупинив перший номер посіву, болгарин Нікола Господінов. Він виграв в українського шабліста з рахунком 15:11. Відтак Скороход завершив турнір із «бронзою».

Раніше найкращим результатом українського фехтувальника на такому рівні було десяте місце на змаганнях у польському Коніні у вересні 2022 року.

Тренує спортсмена Артем Скороход.

Як повідомляло Інше ТВ, в січні на юніорському чемпіонаті України Даніїл Скороход здобув «золото» .