8 лютого рятувальники отримали інформацію про те, що у с. Прибужани Прибужанівської територіальної громади Вознесенського району чоловік 1954 р.н. отруївся чадним газом.
Про це поінформували в ГУ ДСНС України у Миколаївській області, передає Інше ТВ.
Як з’ясувалось, постраждалий використовував для обігріву приміщення буржуйку й порушив правила експлуатації. Відчувши себе погано, він сам викликав медиків, що вберегло йому життя.
Наразі постраждалий знаходиться у стані середньої важкості у реанімаційному відділенні та отримує необхідну допомогу.
Як повідомляло Інше ТВ, в січні у Миколаєві було кілька випадків отруєння мешканців чадним газом. Про останній стало відомо 23 січня, коли двоє чоловіків опинились в лікарні.