«Миколаївоблтеплоенерго» до листопада встановить когенераційні установки


22:1201.02.2024

В Офісі відновлення та розвитку Миколаєва відбулась зустріч міського голови Олександра Сєнкевича, його заступника Юрія Андрієнка та директора ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Миколи Логвінова з представниками ПРООН та Посольства Данії. Сторони обговорили співпрацю в напрямку енергетичної безпеки міста.

Про це повідомили в Миколаївській міськраді, передає Інше ТВ.

Так, керівник групи проектів з енергетики Роман Шахматенко розповів, що ПРООН та «Миколаївоблтеплоенерго» розробили проект встановлення когенераційних установок різної потужності на об’єктах міського підприємства. Це портфоліо отримало погодження від посольства Данії, тож незабаром почнеться реалізація проекту.

Проєкт планують реалізувати до листопада 2024 року. Сторони домовились розробити дорожню карту всього процесу, щоб поступово по ній рухатись.

Як пояснив Микола Логвінов, встановлення когенераційних установок на підприємстві дозволить забезпечити виробництво не лише теплової енергії для жителів міста, а й автономне виробництво електроенергії для забезпечення власних потреб підприємства. 

Як повідомляло Інше ТВ, Данія надасть Україні черговий пакет допомоги для відбудови Миколаєва на понад $21 мільйон, до якого, зокрема, включено і когенераційні установки (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube