У Миколаєві почали слухати справу вже ексспівробітника ВСП, який за $7,5 тис. робив з ухилянтів “психів”


12:0826.01.2024

У Центральному районному суді м.Миколаєва розпочато судовий розгляд обвинувального акту щодо місцевого мешканця, обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.332 КК України.

Судовий розгляд здійснюється під головуванням судді Сергія Медюка.

Про це повідомили в пресслужбі Центрального районного суду м.Миколаєва, передає Інше ТВ.

Прокурор оголосив обвинувальний акт, відповідно до якого у квітні 2023 року чоловік, який на той момент обіймав посаду помічника начальника одного з відділів Миколаївського зонального відділу ВСП ЗС України у званні капітан юстиції, запропонував місцевому мешканцю посприяти в безперешкодному виїзді за кордон шляхом надання документів про його непридатність до військової служби з виключенням з військового обліку.

За свої дії, пов’язані з незаконним переправленням особи через державний кордон, обвинувачений зажадав грошову винагороду у сумі 7 500 доларів США.

У травні 2023 року обвинувачений отримав обумовлену суму від зазначеного громадянина, після чого його діяльність було припинено співробітниками правоохоронних органів.

Обвинувачений у судовому засіданні свою провину не визнав в повному обсязі.

Судом встановлено порядок та обсяг дослідження доказів, зокрема, письмові докази, допит свідків, у тому числі, заявника, після чого буде допитано обвинуваченого.

Захисник заявив клопотання про зняття арешту з майна, вилученого під час затримання та обшуку в його клієнта, зокрема засобів зв’язку та оргтехніки. Прокурор заперечив проти його задоволення.

Для вирішення зазначеного клопотання суд видалився до нарадчої кімнати.

Як повідомляло Інше ТВ, розслідування цієї справи завершилось в жовтні 2023 року, санкція статті передбачає покарання до 9 років позбавлення волі.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube