Чиновниця сільради на Первомайщині завищила ціну на вугілля – бюджет постраждав на 172 тис.грн.


17:2424.01.2024

Керівник одного з відділів селищної ради району, зловживаючи своїм службовим становищем, навмисно завищила ціни на купівлю вугілля та безпідставно внесла зміни до договору. Своїми діями посадовиця завдала збитків місцевому бюджету на понад 172 тисячі гривень.

Про це повідомляє Первомайський районний відділ поліції.

У ході досудового розслідування слідчі відділення поліції № 3 Первомайського райвідділу встановили, що жінка, перебуваючи на посаді начальника відділу освіти однієї із селищних рад, використовуючи своє службове становище, з метою отримання неправомірної вигоди на користь третьої особи, безпідставно підписала та видала додаткову угоду до раніше укладеного договору про постачання вугілля за навмисно завищеними цінами у порівнянні до ринкової вартості. У зв’язку з чим очолюваний фігуранткою відділ на початку вересня 2022 року необґрунтовано перерахував підприємству-постачальнику вугілля завищену суму бюджетних коштів.

Згідно з висновками проведених експертиз, внаслідок злочинних дій посадовиці місцевому бюджету було завдано збитків на загальну суму понад 172 тисячі гривень.

За процесуального керівництва Первомайської окружної прокуратури слідчі, на підставі зібраних доказів, повідомили жінці про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України «Зловживання владою або службовим становищем».

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на той самий строк. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, ексбухгалтера Первомайської міськради на Миколаївщині за заволодіння 127 тис.грн. засуджено до 6 років© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube