Завдяки координаційній роботі Посольства України в Японії японська компанія EF Polymer передала для потреб Миколаївської області вантаж із біорозкладним суперабсорбуючим полімером.
Логістичні питання були вирішені спільними зусиллями USAID, Chemonics та Всеукраїнської асоціації громад.
Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.
Біорозкладний полімер – це речовина, яку виробляє EF Polymer Private Limited шляхом переробки неїстівних частин харчових продуктів, таких, наприклад, як фруктові шкірки.
Вона працює як водоутримувач і допомагає фермерам скоротити використання води до 40%, добрив до 20%, а також підвищує врожайність. Компанія отримала за свою продукцію понад 35 національних та міжнародних нагород.
У Миколаївській ОВА сподіваються, що експеримент з екологічно чистими полімерами виявиться успішним, і сільськогосподарські підприємства Миколаївської області продовжуватимуть співпрацю з EF Polymer і в майбутньому.
![І експеримент, і підтримка: аграріям Миколаївщини надійшла допомога з Японії (ФОТО) 2 І експеримент, і підтримка: аграріям Миколаївщини надійшла допомога з Японії (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/1-511-1024x688.jpg)
![І експеримент, і підтримка: аграріям Миколаївщини надійшла допомога з Японії (ФОТО) 4 І експеримент, і підтримка: аграріям Миколаївщини надійшла допомога з Японії (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/2-217.jpg)
![І експеримент, і підтримка: аграріям Миколаївщини надійшла допомога з Японії (ФОТО) 6 І експеримент, і підтримка: аграріям Миколаївщини надійшла допомога з Японії (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/3-157-1024x736.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, Аграрії Миколаївщини тепер також можуть отримати модульні зерносховища від ООН