У вівторок, 23 січня, до Миколаївської області за сприянням донорської організації Renew Democracy Initiative та БО «Вест Саппорт в Україні» передано вантажівку з добовими наборами харчування для постраждалого через війну населення.
У рамках гуманітарної програми набори керівнику Миколаївського офісу UST Дмитру Тарасенку передав голова БО «Вест Саппорт в Україні» Микита Козиренко.
Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.
«Дякуємо, що й надалі продовжуєте підтримувати мешканців нашого регіону, які найбільше постраждали внаслідок військової агресії з боку рф», – сказав Дмитро Тарасенко.
![Миколаївщина отримала чотири тисячі добових наборів харчування (ФОТО) 2 Миколаївщина отримала чотири тисячі добових наборів харчування (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/1-510-1024x576.jpg)
![Миколаївщина отримала чотири тисячі добових наборів харчування (ФОТО) 4 Миколаївщина отримала чотири тисячі добових наборів харчування (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/2-216-1024x576.jpg)
![Миколаївщина отримала чотири тисячі добових наборів харчування (ФОТО) 6 Миколаївщина отримала чотири тисячі добових наборів харчування (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/3-156-1024x576.jpg)
![Миколаївщина отримала чотири тисячі добових наборів харчування (ФОТО) 8 Миколаївщина отримала чотири тисячі добових наборів харчування (ФОТО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/4-98-1024x559.jpg)
Зазначимо, що ця програма була розпочата у Миколаївській області ще в 2023 році та успішно продовжує свою діяльність у 2024 році завдяки злагодженій роботі донорів та українських партнерів.
Як повідомляло Інше ТВ, ООН просить донорів надати 4,2 млрд доларів для підтримки України