ООН просить донорів надати 4,2 млрд доларів для підтримки України


14:1415.01.2024

ООН та її партнери звернулися до донорів із проханням надати загалом 4,2 млрд доларів для підтримки України, а також українських біженців у 2024 році. Про це повідомляє Кореспондент.

За словами голови ООН з надання допомоги Мартіна Гріффітса, “сотні тисяч дітей живуть на передовій лінії війни”.

“Один тільки цей факт має змусити нас зробити все можливе, щоб надати Україні більше гуманітарної допомоги”, – зазначив він.

За даними Управлінні ООН з координації гуманітарних питань (УКГВ ООН), понад 3,3 млн людей, що потребують, проживають у прифронтових населених пунктах на сході та півдні країни, у тому числі на окупованих Росією територіях, доступ до яких залишається “значно утрудненим”.

У рамках звернення УКГВ просить 3,1 млрд доларів для допомоги 8,5 млн осіб, які гостро потребують гуманітарної допомоги у 2024 році. Агентство ООН у справах біженців просить 1,1 млрд доларів для підтримки 2,3 млн українських біженців і громад, які їх приймають.

За даними ООН, війна в Україні змусила близько 6,3 млн людей тікати за кордон. Зазначається, що 4 млн осіб, у тому числі майже один мільйон дітей, залишаються переміщеними всередині країни.

Читайте: ООН проситиме у донорів $3,1 млрд. для допомоги людям в Україні© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube