На Миколаївщині прокуратура через суд хоче стягнути з одного підприємств Баштанки 300 тис.грн. збитків довкіллю


17:3423.01.2024

Баштанською окружною прокуратурою на підставі матеріалів Спеціалізованої екологічної прокуратури обласної прокуратури до Господарського суду Миколаївської області подано позов в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) до товариства з обмеженою відповідальністю про стягнення матеріальної шкоди, заподіяної  навколишньому природному середовищу внаслідок порушення законодавства про охорону атмосферного повітря.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Прокуратурою встановлено, що одним з олійноекстракційних підприємств м. Баштанки внаслідок здійснення в період з грудня 2021 по лютий 2022 року викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами без відповідного на те дозволу завдано збитки навколишньому природному середовищу на суму понад 300 тис грн.

При цьому, уповноваженим органом контролю, попри обізнаність про завдання підприємством вказаних збитків та не відшкодування їх у встановлений органом контролю строк, вичерпних заходів до їх стягнення з 2022 року не вжито.

Вказане стало підставою для вжиття окружною прокуратурою заходів реагування.

Наразі судом відкрито провадження у справі, її розгляд триває.

Як повідомляло Інше ТВ, Природоохоронці: цієї осені лісівники висадили майже мільйон інвазійних дерев, найбільше – на Дніпропетровщині, Одещині та Миколаївщині© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube