Сьогодні, 9 січня свій 24-річний день народження святкують два брати – камчатські ведмеді (Ursus arctos beringianus) Мирон та Вакула.
Про іменинників розповідається на фейсбук-сторінці Миколаївського зоопарку, передає Інше ТВ.
В Миколаївському зоопарку камчатські ведмеді утримувалися сімейною парою – Шайтан та Шата. І коли у 2000 році самиця Шата народила двох ведмежат, їм дали імена Мирон та Вакула і залишили жити разом із своїми батьками.
Оскільки Мирон та Вакула все своє життя живуть удвох, вони чудово ладять один з одним. А ще іменинники носять титул тварин-довгожителів Миколаївського зоопарку. Мирон та Вакула є улюбленцями багатьох відвідувачів, до них спеціально приходять в гості.
Пропонуємо вам підбірку історичних фото з життя нашої братів-довгожителів.
![У Миколаївському зоопарку свій день народження «святкують» брати-довгожителі (ФОТО) 2 У Миколаївському зоопарку свій день народження «святкують» брати-довгожителі (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/1-167-1024x651.jpg)
![У Миколаївському зоопарку свій день народження «святкують» брати-довгожителі (ФОТО) 4 У Миколаївському зоопарку свій день народження «святкують» брати-довгожителі (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/2-68-1024x768.jpg)
![У Миколаївському зоопарку свій день народження «святкують» брати-довгожителі (ФОТО) 6 У Миколаївському зоопарку свій день народження «святкують» брати-довгожителі (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/3-50-1024x768.jpg)
![У Миколаївському зоопарку свій день народження «святкують» брати-довгожителі (ФОТО) 8 У Миколаївському зоопарку свій день народження «святкують» брати-довгожителі (ФОТО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/4-34-1024x768.jpg)
![У Миколаївському зоопарку свій день народження «святкують» брати-довгожителі (ФОТО) 10 У Миколаївському зоопарку свій день народження «святкують» брати-довгожителі (ФОТО) 9](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/5-18-1024x768.jpg)
![У Миколаївському зоопарку свій день народження «святкують» брати-довгожителі (ФОТО) 12 У Миколаївському зоопарку свій день народження «святкують» брати-довгожителі (ФОТО) 11](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/6-15-1024x768.jpg)
![У Миколаївському зоопарку свій день народження «святкують» брати-довгожителі (ФОТО) 14 У Миколаївському зоопарку свій день народження «святкують» брати-довгожителі (ФОТО) 13](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/7-11.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, напередодні Нового 2024 року Миколаївський зоопарк обмінявся тваринами з екопарком з Полтавщини (ФОТО)