З початку російського вторгнення на Миколаївщині піротехніки ДСНС вилучили та знищили майже 22 тисячі вибухонебезпечних предметів (ФОТО, ВІДЕО)


12:0230.12.2023

З початку повномасштабного вторгнення військ російської федерації на територію нашої держави в межах Миколаївської області піротехнічними підрозділами ДСНС вилучено та знищено шляхом контрольованого підриву 21 806 боєприпасів.

Про це повідомили в ГУ ДСНС України у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

В проведенні робіт допомагає сучасне обладнання та техніка. Так, сапери ДСНС активно користуються протимінними захисними чоботами “Павуками”. Головна цінність їх полягає в тому, що у випадку якщо фахівець з розмінування випадково наступає на боєприпас, епіцентр вибуху віддалений від ноги піротехніків, що запобігає травматичній ампутації кінцівки.

Найбільше небезпечними територіями для роботи піротехніків та цивільних є території, які перебували під окупацією ворога та ті, де велись активні бойові дії. Тож миколаївські рятувальники ще раз наголошують на тому, що на території всіх деокупованих населених пунктів, а також там де велись активні бойові дії зберігається високий рівень мінної небезпеки.

«Наші піротехніки докладають максимум зусиль аби якомога швидше повернути безпеку в наш регіон, а громадянам варто набратись терпіння, довіритись професіоналам та суворо дотримуватись усіх правил безпечної поведінки. Разом ми вистоїмо, й українські землі знову майорітимуть хлібними полями, а життя стане безпечним. Віримо в перемогу! Працюємо задля її наближення!», – кажуть рятувальники Миколаївщини.

Як повідомляло Інше ТВ, В Україні представили експериментальний проект з сертифікації операторів та процесів протимінної діяльності – його ще має затвердити Кабмін© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube