Незабаром у Вознесенській громаді розпочне свою роботу сонячна електростанція потужністю 150 кВт на насосній водоканалу.
З жовтня ведуться роботи з монтажу, які вже майже завершені, і розпочалась підготовка до підключення.
Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Вознесенської міської ради, передає Інше ТВ.
Цей проєкт реалізується в рамках ініціативи “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”, у співпраці з компанією “Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH” за підтримки Урядів Німеччини та Швейцарії.
«Цей крок є важливим внеском у розвиток енергонезалежності нашої громади, а також впровадження зелених технологій. Сонячна електростанція буде забезпечувати електроенергією КП “Водопостачання м. Вознесенська”, сприяючи декарбонізації та зменшенню негативного впливу на навколишнє середовище», – підкреслюється в повідомленні.
![У Вознесенську на Миколаївщині скоро запрацює ще одна сонячна електростанція – на насосній водоканалу (ФОТО) 2 У Вознесенську на Миколаївщині скоро запрацює ще одна сонячна електростанція – на насосній водоканалу (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/1-472-1024x768.jpg)
![У Вознесенську на Миколаївщині скоро запрацює ще одна сонячна електростанція – на насосній водоканалу (ФОТО) 4 У Вознесенську на Миколаївщині скоро запрацює ще одна сонячна електростанція – на насосній водоканалу (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/2-202-1024x768.jpg)
![У Вознесенську на Миколаївщині скоро запрацює ще одна сонячна електростанція – на насосній водоканалу (ФОТО) 6 У Вознесенську на Миколаївщині скоро запрацює ще одна сонячна електростанція – на насосній водоканалу (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/3-145-1024x768.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, Вознесенська багатопрофільна лікарня вже оснащена сонячними панелями, які допоможуть в забезпеченні безперебійного електроживлення під час можливих блекаутів.