Одна з лікарень Миколаївщини вже оснащена сонячними панелями (ФОТО)


10:0601.11.2023

Вознесенська багатопрофільна лікарня вже оснащена сонячними панелями, які допоможуть в забезпеченні безперебійного електроживлення під час можливих блекаутів.

Про це повідомив заступник начальника Миколаївської ОВА Юрій Гранатуров, передає Інше ТВ.

За інформацією Ю.Гранатурова, 31 жовтня у Вознесенську побував перший заступник міністра охорони здоров’я України Сергій Дубров. Він провів нараду та оглянув лікарняний заклад.

«Особливу увагу було приділено реалізації проєкту з встановлення сонячної електростанції потужністю 28 кВ за підтримки ТОВ “Іст Енержі Інжиніринг”. Цей важливий соціальний проєкт для громади був спільно ініційований депутатом Миколаївської обласної ради Григорієм Ташликом та командою Миколаївської ОВА.

Сонячна електростанція стала важливою складовою медичного закладу, особливо в умовах надзвичайних ситуацій та аварійних відключень електроенергії. Вона забезпечить надійне та безперебійне живлення, що є критично важливим для збереження життя та здоров’я пацієнтів», – написав на своїй сторінці в Фейсбук Юрій Гранатуров і додав, що на черзі в Миколаївській області – ще декілька проектів пов’язаних з енергоефективністю та енергонезалежністю закладів охорони здоров’я.

Як повідомляло Інше ТВ, 32 медзаклади в Україні вже оснащені сонячними панелями© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube