На одній з АЗС у Миколаєві торгували скраплений газом невідомого походження – тепер заплатять 700 тис.грн. штрафу


15:3322.12.2023

Під час проведення у грудні 2023 року фактичних перевірок мережі ГАЗС на території міста Миколаєва фахівцями ГУ ДПС у Миколаївській області встановлені численні порушення щодо реалізації скрапленого газу споживачам.

Про це повідомили в ГУ ДПС у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

Податківці виявили, що скраплений газ не було обліковано за первинними документами і його реалізація здійснювалась з численними порушеннями порядку проведення розрахунків. У результаті перевірок очікувана сума штрафних санкцій склала понад 700 тис. гривень.

Податківці звертають увагу споживачів, що реалізація паливно-мастильних матеріалів без касового чеку, а особливо з «дешевими» цінами, вважається незаконною діяльністю. А використання неякісного палива незрозумілого походження гарантовано призведе до ремонту автомобіля, і при відсутності фіскального чеку не можливо буде довести провину власників таких АЗС.

ДПС Миколаївщини нагадує, що з кожного сплаченого чеку гроші перераховуються на безпеку нашої країни, тоді як «чорна готівка» йде лише у кишені «недобросовісних» осіб.

Як повідомляло Інше ТВ, На одній з АЗС у Миколаєві представників Держекоінспекції не допустили до перевірки – тепер заплатять штраф у 170 тис.грн.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube