Розмінування території Миколаївщини: поліція та представник Tetra Tech домовились про співпрацю (ФОТО, ВІДЕО)


19:4915.12.2023

14 грудня на базі відділу вибухотехнічної служби начальник поліції регіону Сергій Махно провів робочу зустріч із Девідом Джеймсом Паркером – фахівцем із контролю якості розмінування іноземної компанії Tetra Tech, який є одночасно начальником відділу взаємодії із Національною поліцією України.

Про це повідомили в поліції Миколаївської області, передає Інше ТВ.

Американська компанія Tetra Tech – одна зі світових лідерів по розмінуванню почала свою роботу у декількох областях України та планує функціонувати і на Миколаївщині.

«Наш пріоритет – гуманітарне розмінування території України, саме тому ми маємо фахівців із передовим досвідом розмінування у різних країнах, які у спеціалізованих центрах здійснюватимуть підготовку вибухотехніків поліції відповідно до міжнародних стандартів. Також ми надаватимемо обладнання та забезпечуватимемо подальшу технічну підтримку з використання такого обладнання», – розповів Девід Паркер.

У свою чергу керівник поліції області зазначив, що процес розмінування Миколаївщини для поліції є дуже важливим аспектом, у якому особовий склад вибухотехнічної служби бере безпосередню участь.

«Розмінування територій для поліцейського відомства – це, перш за все, про створення безпечного середовища для громадян. Для ефективної роботи поліцейських вибухотехніків, за підтримки Національної поліції України, відбуваються підвищення кваліфікацій та тренінги. Тому ми активно підтримуємо вашу ініціативу та допомогу міжнародних партнерів і раді співпрацювати», – наголосив Сергій Махно.

Як повідомляло Інше ТВ, Українські рятувальники отримали ще 5 машин для розмінування – вони працюватимуть на Дніпропетровщині, Чернігівщині та Полтавщині© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube