Ще в одному ліцеї Миколаєва облаштували два укриття (ФОТО)


20:1613.12.2023

В одному з ліцеїв Центрального району облаштували укриття. Точніше – два повноцінні укриття. Вони яскраві та просторі. А головне – відповідають усім вимогам безпеки.

Та це не просто споруди, де можна знайти прихисток. Там створено усі умови, аби дітлахи здобували знання –  в укриттях є навчальні зони, комп’ютерний клас і навіть спортзал.

Про це повідомили в Миколаївській міськраді, передає Інше ТВ.

Як розповіла заступник директора ліцею Ольга Василівна, до цього там були звичайні підвальні приміщення. З міського бюджету виділили кошти і в закладі облаштували такі укриття.  

У рамках проєкту змонтували систему вентиляції, освітлення, бойлер для подачі теплої води, оновили пожежну сигналізацію, підготували санвузли. Також провели інтернет та встановили Wi-Fi обладнання.

«У цих кімнатах ми можемо проводити повноцінне навчання. Є також кімната кризової допомоги, де працює психолог і дві медичної сестри», – додала Ольга Василівна.

Ліцею допомогли і донори. Так, Данія надала меблі та облаштувала свердловину, аби заклад мав питну воду, що є важливою умовою для відновлення освітнього процесу, коли це дозволить зробити безпекова ситуація.

Як повідомляло Інше ТВ, На приведення в нормальний стан укриттів у Вознесенську на Миколаївщині виділено понад 43 млн.грн. (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube