Центру підтримки ветеранів війни у Миколаєві благодійники передали автомобіль (ФОТО)


11:0313.12.2023

Новий позашляховик слугуватиме для роботи мобільних груп у віддалених районах Миколаєва та громадах області.

Про це повідомили в Миколаївській міськраді, передає Інше ТВ.

Фахівці мультидисциплінарної команди надаватимуть ветеранам та їх родинам консультації з юридичних, психологічних та соціальних питань, – розповіли в Центрі підтримки ветеранів.

“На сьогодні запит у наш Центр з області дуже великий, – каже керівник Віктор Мойсеєв. – Миколаївщина — прифронтовий регіон, і родини військовослужбовців з віддалених сіл потребують уваги. У них часом може скластися уявлення, що вони нікому не потрібні. Зараз, коли ми виїжджали у громади просто поспілкуватися з психологом і юристом, бачили очі людей. Вони так і кажуть: “Дякуємо, що ви приїхали, ми знаємо, що комусь потрібні”.

Найбільше люди потребують саме психологічної і юридичної допомоги. Коли військові приїжджають у відпустки, їхні родини зіштовхуються з тим, що це зовсім інші люди. Рідні, які змінилися. Це трапляється у 98% випадків. Тому існує великий запит на послуги кваліфікованих фахівців.

Автомобіль Renault Duster передано в рамках спільного проєкту Укрнафти, ГО “Простір можливостей”, об’єднання “Коаліція ветеранських просторів”. Завдяки плідній співпраці міського Центру підтримки ветеранів війни та ГО “Центр соціально-психологічної реабілітації Миколаївщини”, Миколаївська область стала однією з п’яти областей України, які отримали автівки.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині відкрили новий лікувально-діагностичний центр (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube