З 16:00 сьогодні, 28 листопада, був відкритий проїзд для всіх видів транспорту на Очаків та Рибаківку – дороги Т-15-07, Т-15-13 та Т-15-15.
Про це повідомив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, передає Інше ТВ.
Залишаються обмеження ще декількох ділянках трас (дивись карту).
![Миколаївщина після негоди: відкритий проїзд на Очаків та Рибаківку (ФОТО) 2 Миколаївщина після негоди: відкритий проїзд на Очаків та Рибаківку (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/11/1-531-1024x838.jpg)
На фото – робота ДП «Агенції місцевих доріг Миколаївській області», яке сьогодні розчищає шляхи до віддалених сіл.
![Миколаївщина після негоди: відкритий проїзд на Очаків та Рибаківку (ФОТО) 4 Миколаївщина після негоди: відкритий проїзд на Очаків та Рибаківку (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/11/2-244-768x1024.jpg)
![Миколаївщина після негоди: відкритий проїзд на Очаків та Рибаківку (ФОТО) 6 Миколаївщина після негоди: відкритий проїзд на Очаків та Рибаківку (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/11/3-174-768x1024.jpg)
![Миколаївщина після негоди: відкритий проїзд на Очаків та Рибаківку (ФОТО) 8 Миколаївщина після негоди: відкритий проїзд на Очаків та Рибаківку (ФОТО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/11/4-134-768x1024.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, зранку сьогодні, 28 листопада, був відкритий проїзд для всіх видів транспорту на Київ по Н-24 та на Одесу по М-14, по Т-15-06 від Миколаєва до Берізок та по Т-15-07 від Миколаєва до мкрн. Мала Корениха.
Також з 10.00 було знято обмеження руху для легкового транспорту на дорогах М-13 Кропивницький – Платонове (на м. Кишинів), Р-75 Криве Озеро – Первомайськ – Доманівка і Т-15-04 Первомайськ – Новоукраїнка.