На Миколаївщині за позовом прокуратури тергромаді повернуто земельну ділянку на узбережжі Чорного моря


18:5917.11.2023

Березанським районним судом у 2022 році задоволено позов Миколаївської окружної прокуратури та скасовано незаконне рішення Коблівської сільської ради, яким фізичній особі в межах норм безоплатної приватизації передано у приватну власність земельну ділянку площею 2 га для ведення особистого селянського господарства.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Зокрема встановлено, що спірна земельна ділянка розташована в межах пляжної зони прибережної захисної смуги Чорного моря в курортній зоні «Коблеве». Отже, її відведення відбулось з порушеннями земельного, водного та містобудівного законодавства.

Судом підтверджено неможливість набуття права приватної власності на землі водного фонду. Вказане судове рішення набрало законної сили.

У той же час встановлено, що фізичною особою з метою невиконання судового рішення спірну земельну ділянку передано у власність товариства з обмеженою відповідальність, засновниками якого є пов’язані з відповідачем особи.

З метою реального поновлення інтересів держави окружна прокуратура звернулася до господарського суду з відповідним позовом до товариства з обмеженою відповідальністю, який наразі задоволено у повному обсязі – припинено право власності товариства на спірну ділянку ринковою вартістю майже 6,5 млн грн та зобов’язано повернути її у власність громади.

Як повідомляло Інше ТВ, На чорноморському узбережжі у Коблеве за рішенням суду демонтували незаконні споруди (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube