Опалювальний сезон 2023-2024 рр. розпочався з понад 200-мільйонним боргом миколаївців за тепло перед «Миколаївоблтеплоенерго»


08:5017.11.2023

Станом на 16 листопада споживачі ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” заборгували підприємству 208,5 мільйонів гривень.

При цьому заборгованість за останній опалювальний сезон за послугу з постачання теплової енергії складає близько 95 млн грн, а заборгованість попередніх опалювальних сезонів сягає понад 113 млн грн.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», передає Інше ТВ.

Водночас відсоток погашення заборгованості станом за опалювальний сезон 2022-2023 років є одним з найкращих по Україні і складає 96.6%.

“Ми дуже вдячні миколаївцям за розрахунки перед підприємством, оскільки це дозволяє нам проводити всі необхідні регламентні роботи та надавати якісні послуги. У той же час, ми хочемо нагадати, що у разі неможливості сплатити одразу всю суму боргу споживачі можуть укласти договір реструктуризації і сплачувати частинами”, – відзначає директор підприємства Микола Логвінов.

Як повідомляло Інше ТВ, У Миколаєві встановлені нові тарифи на тепло теплопостачальних підприємств: для населення будуть діяти старі, для всіх інших – підвищені© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube