Висновки щодо 8 тендерів на реконструкцію водогону в Миколаєві будуть оприлюднені до кінця листопада – Держаудитслужба


15:1114.11.2023

На цей момент проведено тільки 8 тендерів на реконструкцію водогону в Миколаєві з 13. Висновки щодо них будуть оприлюднені до кінця листопада.

Про це сьогодні, 14 листопада, на брифінгу поінформував заступник начальника управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області – начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами Анатолій Войченко, передає Інше ТВ.

Зокрема, Анатолій Войченко нагадав, що розпорядженням КМУ Миколаївській області надано субвенцію з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії на ліквідацію наслідків збройної агресії РФ у сумі понад 1,3 млрд.грн. При цьому визначено 18 об’єктів, по яким буде здійснюватись нове будівництво чи реконструкція у 2023-2024 рр. На сьогодні замовником робіт – департаментом містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку Миколаївської ОВА – визначено переможці по 13 тендерам.

«Управлінням Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області проводиться моніторинг вищезазначених закупівель, з яких по двох об’єктах моніторинг завершено. Це реконструкція будівлі поліклініки та лікувального корпусу Баштанської багатопрофільної лікарні, очікувана вартість закупівель – 191 та 139 млн.грн. відповідно. Порушень не встановлено. Висновки оприлюднено в системі Prozorro.

По 11 об’єктах моніторинг триває, в тому числі по 8 об’єктах – це реконструкція водогону та дюкеру (в місті Миколаєві). Моніторинг проводиться працівниками Центрального апарату Держаудитслужби, розпочато 30, 31 жовтня та 6 листопада 2023 року. Висновки будуть оприлюднені орієнтовно до 30 листопада 2023 року», – сказав Анатолій Войченко.

Він зауважив, що по 5 обєктах закупівлі не проведено або відмінено, або тільки розпочаті.

За словами А.Войченка, в подальшому державний фінансовий контроль цих закупівель буде здійснюватись під час ревізій фінансово-господарської діяльності департаменту містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку Миколаївської ОВА, яку планується розпочати у грудні 2023 року, та протягом позапланових перевірок.

Як повідомляло Інше ТВ, «Наші Гроші» оприлюднили розслідування «Мільярдний розпил по вертикалі Кіма на реконструкції водогона в Миколаєві».

28 жовтня на брифінгу начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім подякував журналістам за розслідування щодо реконструкції водогону в Миколаєві і заявив, що зайві нараховані підрядником 30% суми не будуть оплачуватись.

Після цього брифінгу керівник «ВіК Технології» Олександр Жак розповів декілька історій «про мародерів та кидал» на реконструкції водогону в Миколаєві.

1 листопада в Миколаївській ОВА відповіли на звинувачення Олександра Жака – «це все «Миколаївводоканал».© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube