Мешканці Широківської та Снігурівської громад Миколаївщини отримали стартові набори для вирощування курчат-бройлерів (ФОТО)


18:5909.10.2023

Мешканці Широківської та Снігурівської громад отримали стартові навчальні набори для вирощування курча-бройлера. Загалом у проєкті взяли участь понад 620 сімей.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив депутат Миколаївської облради Олександр Мосін, передає Інше ТВ.

Стартові набори мешканцям було передано ГС “Міжрегіональний союз птахівників та кормовиробників України” за фінансової підтримки організації «Ветеринари без кордонів – Канада».

Перед отриманням стартових наборів мешканці громад пройшли необхідне навчання.

«Це дуже важливо, тому що мешканці території, яка була під окупацією, яка дуже постраждала внаслідок військових дій, все життя займались домашніми господарством, зараз вони залишилися без засобів для існування. Нажаль, гуманітарна допомога не вирішує всіх проблем», – написав депутат і висловив сподівання, що цей проект був пілотним, а навесні можна буде реалізувати нові проекти, які допоможуть мешканцям постраждалих від росіян територій.

Як повідомляло Інше ТВ, мешканцям сіл Шевченківської та Галицинівської громади передаали 31 корову в рамках програми Livelihoods.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube