Мешканцям сіл двох громад на Миколаївщині передали першу партію корів (ФОТО)


16:4728.09.2023

До сіл Шевченківської та Галицинівської громади днями була передана перша партія корів в рамках програми Livelihoods.

Про це повідомили в Центрі підтримки бізнесу, за підтримки Гуманітарного штабу якого і реалізується ініційована міжнародною організацією Save The Children програма Livelihoods, передає Інше ТВ.

«Завдячуючи підтримці організації Save The Children наша команда продовжує забезпечувати територіальні громади Миколаївщини гуманітарною допомогою. Цього разу це допомога родинам у постраждалих від обстрілів громадах Миколаївщини у вигляді великої рогатої худоби», – каже керівник «Центру підтримки бізнесу та економічного розвитку» Артем Ващиленко.

Зазначимо, що до громад передали 31 корову. Придбали їх у Житомирській області.

«Завдання полягає у тому, щоб кожна родина могла відновити власні економічні активності, забезпечувати свою родину. Також ми будемо підвозити корма, забезпечуючи родини протягом тривалого часу», – зауважив Артем Ващиленко.

Кожну корівку передають мешканцям із відповідним паспортом, в якому вказаний вік тварини та її ім’я.

Як зауважили в Центрі підтримки бізнесу, це пілотний етап програми – не виключено, що вона буде більш масштабована і охопить інші громади регіону.

Як повідомляло Інше ТВ, Одне з миколаївських підприємств почало виготовляти модульні будиночки – їх скоро встановлять в Шевченківській громаді (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube