132 дитини з Миколаєва вирушили на відпочинок та оздоровлення на Івано-Франківщині (ФОТО)


18:2501.10.2023

Це вже друга група дітей, які отримали безкоштовні путівки від міста.

Про це повідомили в Миколаївській міськраді, передає Інше ТВ.

Коштом бюджету громади путівки на двотижневий відпочинок у гірській місцевості на заході України надають дітям пільгових категорій.

Це діти сироти та ті, хто залишився без батьківського піклування, діти з багатодітних і малозабезпечених родин, сімей ВПО, військовослужбовців, загиблих воїнів та обдаровані миколаївці.

Як нагадали в пресслужбі міськради, у Миколаєві внесли зміни до цільової програми, згідно з якими оновлено вимоги до закладів дитячого оздоровлення та відпочинку. Також визначено, що оздоровлення дітей може бути організовано упродовж всього року, а не лише в літній період.

За словами начальниці служби у справах дітей Юлії Кравченко, міська рада посилила вимоги до закладів, які бажають прийняти наших дітей.

Насамперед, йдеться про наявність укриття, облаштованих приміщень з інтернетом для навчання, протипожежну безпеку та можливість підвезення дітей на відпочинок і в зворотньому напрямку.

У місті вже розпочали підготовку до відправлення на оздоровлення чергової групи юних миколаївців.

Заклади обирають шляхом відкритих торгів на майданчику Прозоро.

Охочим отримати безкоштовну путівку треба звернутися до адміністрації району за місцем проживання.

Як повідомляло Інше ТВ, 18 серпня перша група дітей з Миколаєва відправилась на відпочинок до дитячого оздоровчого комплексу у Львівській області© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube