У Миколаєві заявку на участь в програмі єВідновлення подав чоловік, судимий за колабораційну діяльність


15:0126.09.2023

У Миколаєві заявку на участь в програмі єВідновлення подав чоловік, судимий за колабораційну діяльність.

Про цей випадок розповів Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, передає Інше ТВ.

«Друзі, цікава і цинічна історія у нас виникла.

Ви знаєте, що департамент ЖКГ зараз відпрацьовує заявки жителів міста на програму єВідновлення. За цією програмою люди можуть отримати від держави компенсації за пошкоджене майно російськими обстрілами.

І що ви думаєте? На цю програму подався один таваріщ, який пізніше отримав судимість за колабораціонізм. Тобто людина спочатку співпрацює з окупантом, передає якусь інформацію або просто в соціальних мережах виправдовує російську агресію чи поливає лайном власну країну – це вже деталі. А потім подається на отримання коштів від нашої держави. Від України.

Уточнення: вирок людина отримала після того, як подалась на програму.

Шановний, з ким співпрацював, у того і запитуй, чому твоє житло розбомблене. Ні копійки від нашої країни ти не отримаєш», – сказав мер.

Олександр Сєнкевич запевнив, що кожна заявка відпрацьовується комплексно, в тому числі з правоохоронними органами. «Тому жоден негідник чи зрадник нічого, крім терміну за свої злочини, не отримає», – запевнив мер.

Як повідомляло Інше ТВ, на початок вересня 1359 мешканців Миколаєва змогли подати заявки на компенсацію в рамках програми єВідновлення.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube