Жахливий стан: на Миколаївщині прокуратура у суді вимагає привести у належний стан два укриття у Миколаївському районі (ФОТО)


06:0619.09.2023

Миколаївська окружна прокуратура звернулася до адміністративного суду з позовами щодо зобов’язання Радсадівської сільської ради, відділу освіти, культури, молоді споруд та туризму, а також безпосередньо Радсадівського та Зарічненського закладів дошкільної освіти вжити заходів щодо приведення в належний технічний стан та готовність до укриттів населення захисних споруд цивільного захисту, що вбудовані в приміщення дитячих садків.

Про це повідомили в Миколаївській окружній прокуратурі, передає Інше ТВ.

Ювенальним прокурором встановлено, що у комунальній власності Радсадівської сільської ради та в оперативному управлінні відділу освіти, культури, молоді споруд та туризму цієї сільської ради перебувають 2 протирадіаційні укриття, площею близько 900 кв м здатністю вмістити 1000 осіб, яке є обмежено готовим до використання за призначенням та площею близько 400 кв м, розраховане на одночасне укриття 400 осіб, яке є неготовим до використанням за призначенням.

Внаслідок цього вищевказані протирадіаційні укриття не здатні забезпечити захист вихованців та працівників дитячих садків та можуть створювати загрозу для їх життя та здоров’я. Попри це власник та балансоутримувач зазначених споруд їх ремонт та облаштування не здійснює, а уповноважений орган держави у цій сфері самостійно не вживає вичерпних заходів до усунення вказаних порушень.

Наразі Миколаївським окружним адміністративним судом відкрито провадження у справах.

Як повідомляло Інше ТВ, 17 вересня в ефірі телемарафону начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім заявив, що мешканці Миколаївщини почали менше користуватись укриттями.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube