Зеленська в США зустрінеться з Клінтонами, відкриє виставку, розповість про дітей (ФОТО)


06:1719.09.2023

“Прибули до Нью-Йорка для участі в заходах 78-ї сесії Генеральної асамблеї ООН. Тема спільної дискусії цього року – «Відновлення довіри та глобальної солідарності». Україна добре розуміє важливість того й іншого. Нам є що сказати. Тож програма буде насиченою”.

Про це Зеленська повідомила у Telegram.

Окрім цього, Зеленська спільно з генеральною директоркою ЮНЕСКО відкриє виставку, присвячену руйнуванням культурної спадщини, що зафіксовані на світлинах розбомблених Росією пам’яток України. 

Зеленська в США зустрінеться з Клінтонами, відкриє виставку, розповість про дітей (ФОТО) 1
Зеленська в США зустрінеться з Клінтонами, відкриє виставку, розповість про дітей (ФОТО) 3

«Найближчими днями матиму кілька виступів на різних полях Генасамблеї ООН. Зокрема, розповім про українських дітей і те, що вони змушені переживати через ворожий напад. Розповім про українських жінок і щойно ухвалену стратегію рівної оплати праці на заході, приуроченому до Міжнародного дня рівної оплати праці. Проведу низку важливих двосторонніх зустрічей, зокрема зустріч із генеральним директором ВООЗ», – повідомила перша леді Зеленська.

“Зустрінуся з родиною Клінтон – нашими друзями та меценатами, які підтримують Україну, – і спільно з генеральною директоркою ЮНЕСКО відкрию виставку, присвячену руйнуванням культурної спадщини, що зафіксовані на світлинах розбомблених Росією пам’яток України. До речі, днями Собор Святої Софії у Києві, Києво-Печерська Лавра, а також історичний центр Львова були внесені до особливого списку ЮНЕСКО – «Пам’яток під загрозою».
 
Проведу низку важливих двосторонніх зустрічей, зокрема зустріч із генеральним директором ВООЗ. Солідарність – людська та світова – залишається єдиним засобом проти варварства й агресії”, – написала Зеленська.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube