Місцеві бюджети Миколаївщини отримали 15,4 млн грн плати за ліцензії на продаж алкоголю, тютюну і пального


16:4605.09.2023

У січні – серпні 2023 року до місцевих бюджетів Миколаївщини надійшло 15,4 млн грн плати за ліцензіїна виробництво: спирту коньячного і алкогольних напоїв, плати за ліцензії на право: оптової, роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, та пальним.

Про це повідомили в ГУ ДПС у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

Зазначається, що за 8 місяців 2023 року платникам регіону видано 3847 ліцензій на право оптової, роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, та пальним, з них:

3652 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами;

42 ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним;

30 ліцензій на право оптової торгівлі пальним;

12 ліцензій на право зберігання пального;

1 ліцензія на право оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами (рідинами, що використовуються в електронних сигаретах).

Як нагадують податківці Миколаївщини, суб’єкти господарювання усіх форм власності мають право на оптову, роздрібну торгівлю алкогольними напоями і тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, та пальним за наявності у них відповідних ліцензій. Плата за ліцензії здійснюється щоквартально, рівними частинами, і зараховується до місцевих бюджетів.

Як повідомляло Інше ТВ, До місцевих бюджетів Миколаївщини мобілізовано понад 370 млн грн земельного податку та орендної плати за землю© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube