На Миколаївщині оголошено конкурс серед підприємців на отримання фінансової підтримки


22:3329.08.2023

За ініціативи Миколаївської обласної військової адміністрації спільно з Регіональним фондом підтримки підприємництва у Миколаївській області оголошено конкурс серед підприємців Миколаївської області на отримання фінансової підтримки.

Про це повідомили в Миколаївській ОВА, передає Інше ТВ.

За умовами відкритого конкурсного відбору підприємці мають можливість отримати фінансову підтримку на часткову компенсацію:

вартості придбаних основних засобів (не більше 30% їх вартості та не більше 200 тис. грн);

відсоткових ставок за кредитами (не більше 200 тис. грн);

кредиту на відбудову зруйнованих внаслідок військової агресії основних засобів (більше 30% їх вартості та не більше 200 тис. грн);

витрат на переміщення виробничих потужностей, які повернули з місць релокації до Миколаївської області (не більше 50 % їх вартості та не більше 200 тис. грн).

Для отримання інформації щодо умов конкурсу та подання заявки на участь звертайтесь до Регіонального фонду підтримки підприємництва у Миколаївській області за телефоном: (050) 764 48 71, e-mail: V.evseev911@gmail.com.

Прийом заявок на участь у конкурсі розпочинається з 30 серпня 2023 року.

Кінцевий термін подачі заявок – 26 вересня 2023 року.

Повний текст оголошення про конкурс можна переглянути за посиланням.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині стартує грантова програма підтримки малого та мікробізнесу: зареєструватись можна до 15 вересня© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube