На Миколаївщині стартує грантова програма підтримки малого та мікробізнесу: зареєструватись можна до 15 вересня


15:3016.08.2023

Save the Children у співпраці з Центром підтримки бізнесу та економічного розвитку оголосили проєкт грантової допомоги для відновлення та підтримки економічного розвитку постраждалих районів Миколаївської області.

Про це повідомляють в Центрі підтримки бізнесу, передає Інше ТВ.

Ця програма спрямована на надання фінансової підтримки та інших ресурсів для допомоги місцевим громадам у відновленні їх підприємств та зміцненні економічного потенціалу.

Програма надання допомоги розподілена на два кроки:

– проходження дводенної тренінгової програми, яка надає практичні знання з написання бізнес-планів та видачу грантових заявок на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій;

– подання на грантову програму Save the children з подальшою участю у конкурсному відборі для отримання грошової допомоги на відновлення чи підтримку бізнесу розміром $2500.

“Раніше наша команда розпочала реєстрацію населення у постраждалих громадах Херсонщини й Миколаївщині для грошових виплат. Ця робота ведеться і зараз. Поява нової програми дійсно актуальна, адже підтримка бізнесу та підприємців – першочергові кроки до відбудови країни та її економіки”, – підкреслив керівник центру Артем Ващиленко.

На Миколаївщині участь у програмі можуть прийняти мешканці наступних громад: м. Миколаєва, Галицинівської, Шевченківської, Березнегуватської, Первомайської, Горохівської, Баштанської, Снігурівської, Вознесенської, Широківської та Мішково-Погорілівської.

Допомога надається лише для одного представника родини та має бути спрямована на реалізацію представленого на конкурсі бізнес-плану.

Учать у грантовій програмі є безкоштовною. Для подання бізнес-плану, для отримання гранту – проходження дводенного тренінгу є обов’язковою вимогою. Участь у тренінговій програмі є безкоштовною.

Посилання для реєстрації: https://kobo-ee.savethechildren.net/x/sMIzofpb

Дедлайн 15 вересня 2023 року.

Як повідомляло Інше ТВ, Понад 327 млн. грн. отримали 88 ферм на сади і теплиці в цьому році. Скільки це робочих місць© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube