USAID закупив 50 вагонів-зерновозів для НІБУЛОНу (ФОТО)


15:5821.07.2023

Проєкт USAID “Економічна підтримка України” закупив для потреб ТОВ “СП “Нібулон”, одного з провідних українських операторів на зерновому ринку, 50 сучасних вантажних вагонів.

Про це повідомила пресслужба компанії.

Вагони, кожен з яких може перевозити до 70 тонн зерна, виготовлені на дослідно-механічному заводі “Карпати” у Львівській області. Перші 10 вагонів уже доставлені, завантажені зерном і готуються до подальшого транспортування агропродукції через Ізмаїл.

USAID закупив 50 вагонів-зерновозів для НІБУЛОНу (ФОТО) 1
USAID закупив 50 вагонів-зерновозів для НІБУЛОНу (ФОТО) 5
USAID закупив 50 вагонів-зерновозів для НІБУЛОНу (ФОТО) 3
USAID закупив 50 вагонів-зерновозів для НІБУЛОНу (ФОТО) 6

«В умовах, коли росія блокує морські шляхи експорту з України агропродукції, а 12 річкових портів «НІБУЛОНу», що розташовані на Південному Бузі та Дніпрі, заблоковані, маємо зробити все можливе, щоб зберегти робочі місця на річкових портах, що залишилися без води й відрізані від логістики. Для цього потрібно зерно з річкових портів доставляти до найближчої залізничної станції і звідти відвантажувати на вагони для подальшого експорту через порти Одеського регіону. Завдяки Проєкту USAID «Економічна підтримка України», у межах якого були закуплені нові сучасні вагони, це стало можливим. Ми сподіваємось на подальшу підтримку донорів шляхом надання вагонів для кожного заблокованого порту. До блокади через Дніпро та Південний Буг перевозили понад 15 млн тонн вантажів на рік, із яких понад 4 млн тонн – зернові», – зазначив Михайло Різак, директор із взаємодії з органами державної влади та питань сталого розвитку «НІБУЛОН».

Нагадаємо, у Миколаєві «НІБУЛОН» почав будувати судно для розмінування міжнародних внутрішніх водних шляхів© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube