Протидія фінансовим махінаціям: за матеріалами ДПС Миколаївщини відкрито 3 кримінальних справи


11:4119.07.2023

Фахівцями ДПС Миколаївщини вживаються дієві заходи з виявлення та перевірки операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією або відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом або фінансуванням тероризму.

Про це повідомили в ГУ ДПС у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

Станом на 01.07.2023 працівниками відділу запобігання фінансовим операціям, пов’язаним з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Миколаївській області складено 13 висновків аналітичних досліджень щодо виявлення підозрілих фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму, та їх учасників.

Зокрема, 3 висновки аналітичних досліджень складено за вимогою Управління стратегічних розслідувань в Миколаївській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, 1 висновок – за вимогою Державного бюро розслідувань в Миколаївській області та 9 висновків – за власною ініціативою.

За результатами відпрацювання аналітичних досліджень передано матеріали до правоохоронних органів, у т. ч. до Управління стратегічних розслідувань в Миколаївській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України – 9 висновків, до Миколаївської обласної прокуратури – 3 висновки, до Державного бюро розслідувань в Миколаївській області – 1 висновок.

На підставі переданих матеріалів до правоохоронних органів було відкрито 3 кримінальних провадження та приєднано матеріали до 6 кримінальних проваджень.

Як повідомляло Інше ТВ, В США заарештували російського “Гендальфа” – за відмивання $700 млрд.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube