За добу на Миколаївщині було зареєстровано 28 пожеж в екосистемах на 27 га


14:0618.07.2023

17 липня та вночі 18-го липня зареєстровано 28 пожеж в екосистемах.

Горіли суха трава, пожнивні залишки, сміття та чагарники на відкритих територіях Миколаївського (11 пожеж), Баштанського (7), Вознесенського (5), Первомайського (2) районів, а також дві пожежі у м. Миколаєві та одна пожежа у м. Первомайськ.

Про це повідомили в ГУ ДСНС України у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

Особовим складом підрозділів Головного управління ДСНС пожежі ліквідовано на загальній площі понад 27 га. Додатково до гасіння залучались: добровільна пожежна команда Шевченківської територіальної громади, місцеві пожежні охорони “Широколанівка” та “Олександрівське”, “Коблеве” та Галицинівський загін місцевої пожежної охорони. В переважній більшості випадків спричинило пожежі необережне поводження з вогнем громадян та підпал.

Окремої уваги заслуговує вчорашня пожежа хвойної підстилки та сухої трави, чагарників дерев на відкритій території у Баловно-Матвіївському лісовому урочищі мкр Матвіївка м. Миколаєва. Загалом до ліквідації пожежі залучались 1 2, 3 державні пожежно-рятувальні частини, чергова зміна оперативно-координаційного центра Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, три водовозки. Квадрокоптером проведено моніторинг ситуації з повітря та квадроциклом здійснено об’їзд по периметру пожежі з метою запобігання її розповсюдження. О 19:45 пожежу локалізовано та о 21:30 ліквідовано на площі 0,45 кв. м хвойної підстилки та 2,5 га сухої трави.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині вчора на пожежі загинув чоловік© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube