У Миколаєві відкрився ще один пункт видачі питної води – в Корабельному районі (ФОТО)


19:1113.07.2023

В рамках загальної програми «Фронт питної води» Гуманітарний штаб «Центру підтримки бізнесу» спільно з «Ротарі Клуб Миколаїв» відкрили нову станцію очищення води для містян.

Це потужна станція, яка придбана завдяки приватним пожертвам міжнародної спільноти «ротарійцям» з Греції, США, Багам та України.

Про це повідомили благодійники, передає Інше ТВ.

Ця контейнерна модульна установка дає можливість обслуговувати велику кількість населення в Корабельному районі міста. Загальна потужність станції – від 30 до 60 тон питної води на добу.

«Ми тривалий час готували цей проект, адже існував запит на потреби по питній воді саме у Корабельному районі. Ми тішимось тим, що вдалося цей проект реалізувати. Хочу нагадати, що взагалі в рамках програми «Фронт питної води» вже понад 1250 тонн питної води від Гуманітарного штабу «Центру підтримки бізнесу» передано містянам. Це і питна вода в 5- і 10- літрових каністрах, це і питна вода, яка була доставлена в 20 літрових пляшках для 900 родин з маленькими дітьми від 0 до 7 років», – повідомив паст-президент «Ротарі Клуб Миколаїв» Артем Ващиленко.

Станція вже працює на пр.Богоявленському, 323 (біля котельні басейну «Водолій»).

За словами А.Ващиленко, ця робота буде продовжена. В планах «рота рійців» – модульні мобільні очисній станції, які поїдуть в постраждалі в постраждалі від російського теракту на Каховській ГЕС громади на березі Дніпра.

Як повідомляло Інше ТВ, У Миколаєві відкрилась ще одна «точка» видачі питної води від МОО ТЧХУ (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube