Настоятелю Лаври митрополиту Павлу повідомили нову підозру (ВІДЕО)


18:5913.07.2023

Служба безпеки викрила нові факти протиправної діяльності настоятеля Києво-Печерської Лаври Павла (Петра Лебідя). Задокументовано, що за день до оголошення йому першої підозри від СБУ митрополит дав відео-інтерв’ю одному з вітчизняних ЗМІ. У ньому він заперечив існування України як суверенної держави.

Також фігурант назвав російську збройну агресію проти України «громадянським конфліктом», який триває з 2014 року.

Настоятелю Лаври митрополиту Павлу повідомили нову підозру (ВІДЕО) 1
Настоятелю Лаври митрополиту Павлу повідомили нову підозру (ВІДЕО) 3

Ініційована СБУ судова лінгвістична експертиза підтвердила ці факти злочинних дій клірика.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили митрополиту про нову підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

ч. 2 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх релігійних переконань вчинене службовою особою повторно);

ч. 3 ст.436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України за вчинене службовою особою повторно).

Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою. Продовжуються слідчі дії для встановлення всіх обставин злочинів.

Санкції статей передбачають до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Розслідування проводили за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури.

Наголошуємо, що у своїй діяльності СБУ дотримується принципу неупередженості до діяльності будь-якої релігійної конфесії та поважає право кожного громадянина на свободу світогляду і віросповідання, як це визначено Конституцією України.

Нагадаємо, Любив танці, вчився на офіціанта. Житіє митрополита Павла до того, як він став “Пашою-мерседесом” (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube