Автівки, антидронова рушниця і ще багато чого необхідного: миколаївські нацгвардійці отримали подарунки від влади (ФОТО)


21:1411.07.2023

У вівторок, 11 липня, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім відвідав бійців 19 Миколаївського полку охорони громадського порядку Південного ОТО НГУ.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Для забезпечення обороноздатності військовослужбовцям було передано автомобілі, 3D-принтер, квадрокоптери, антидронову рушницю, ноутбуки, портативні відеореєстратори та станцію для їх зарядки, планшети, портативні відеореєстратори тощо.

«Поважаю нацгвардійців Миколаївської області за вашу самовідданість та наполегливість. Ці засоби – лише маленька частина того, що ми можемо для вас зробити. Далі буде більше. Разом до Перемоги», – звернувся до бійців очільник області.

Зі свого боку командир миколаївських нацгвардійців Сергій Вакуленко запевнив, що підрозділ й надалі продовжить професійно нести службу та захищати країну від російських окупантів.

«Від себе особисто та військової частини хочу подякувати місцевій владі за підтримку. Ми вдячні за довіру та гарантуємо вам ефективне виконання усіх нам покладених завдань», – сказав Сергій Вакуленко.

Як повідомляло Інше ТВ, Директор музичної школи, який став нацгвардійцем, дав у Миколаєві імпровізований концерт (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube