В Каштановому сквері Миколаєва відбувся концерт інструментального ансамблю під керівництвом гвардійця 19 Миколаївського полку охорони громадського порядку Південного ОТО Національної гвардії України Андрія Криворучко.
Про це повідомили в 19 Миколаївському полку охорони громадського порядку Південного ОТО НГУ, передає Інше ТВ.
В цивільному житті Андрій Криворучко – директор музичної школи. Але із перших днів повномасштабної війни він змінив інструмент на зброю – вступив до лав НГУ. Майже на півроку забув про музику й опанував нову військову спеціальність.
“Після початку повномасштабного вторгнення моє життя змінилось – я залишив музичний інструмент та став на захист своєї Батьківщини. Я швидко опанував військову справу, але моє серце та душа наповнені музикою та жагою сцени. Тому поза бойовою службою я намагаюсь виділити час на репетиції та іноді виступаю зі своїми учнями у центрі міста. Ми даруємо приємні емоції та трохи відволікаємо людей від війни. Музика – це найкраща психологічна терапія”, – розповідає гвардієць Андрій Криворучко.
Зараз більша частина поціновувачів його творчості – побратими-вояки. Але пощастило і містянам, які потрапили на нещодавній імпровізований концерт.
У Каштановому сквері для глядачів пролунали “Два кольори”, “Eight Days a Week”, “Someday My Prince Will Come” та інші відомі хіти. Містяни були в захваті від виступу, і з кожним номером оплески ставали гучнішими.
![Директор музичної школи, який став нацгвардійцем, дав у Миколаєві імпровізований концерт (ФОТО) 2 Директор музичної школи, який став нацгвардійцем, дав у Миколаєві імпровізований концерт (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/06/1-544-1024x683.jpg)
![Директор музичної школи, який став нацгвардійцем, дав у Миколаєві імпровізований концерт (ФОТО) 4 Директор музичної школи, який став нацгвардійцем, дав у Миколаєві імпровізований концерт (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/06/2-218-1024x683.jpg)
![Директор музичної школи, який став нацгвардійцем, дав у Миколаєві імпровізований концерт (ФОТО) 6 Директор музичної школи, який став нацгвардійцем, дав у Миколаєві імпровізований концерт (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/06/3-174-1024x683.jpg)
![Директор музичної школи, який став нацгвардійцем, дав у Миколаєві імпровізований концерт (ФОТО) 8 Директор музичної школи, який став нацгвардійцем, дав у Миколаєві імпровізований концерт (ФОТО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/06/4-133-1024x683.jpg)
![Директор музичної школи, який став нацгвардійцем, дав у Миколаєві імпровізований концерт (ФОТО) 10 Директор музичної школи, який став нацгвардійцем, дав у Миколаєві імпровізований концерт (ФОТО) 9](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/06/5-98-1024x683.jpg)
![Директор музичної школи, який став нацгвардійцем, дав у Миколаєві імпровізований концерт (ФОТО) 12 Директор музичної школи, який став нацгвардійцем, дав у Миколаєві імпровізований концерт (ФОТО) 11](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/06/6-81-1024x683.jpg)
![Директор музичної школи, який став нацгвардійцем, дав у Миколаєві імпровізований концерт (ФОТО) 14 Директор музичної школи, який став нацгвардійцем, дав у Миколаєві імпровізований концерт (ФОТО) 13](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/06/7-64-1024x683.jpg)
![Директор музичної школи, який став нацгвардійцем, дав у Миколаєві імпровізований концерт (ФОТО) 16 Директор музичної школи, який став нацгвардійцем, дав у Миколаєві імпровізований концерт (ФОТО) 15](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/06/8-59-1024x683.jpg)
![Директор музичної школи, який став нацгвардійцем, дав у Миколаєві імпровізований концерт (ФОТО) 18 Директор музичної школи, який став нацгвардійцем, дав у Миколаєві імпровізований концерт (ФОТО) 17](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/06/9-47-1024x683.jpg)
![Директор музичної школи, який став нацгвардійцем, дав у Миколаєві імпровізований концерт (ФОТО) 20 Директор музичної школи, який став нацгвардійцем, дав у Миколаєві імпровізований концерт (ФОТО) 19](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/06/10-30-1024x683.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, У Миколаєві сказали «дякую» країнам, які прихистили українців (ФОТО)