За минулий тиждень на Миколаївщині піротехніки обстежили 1019 га сільгоспземель


17:4311.07.2023

На сьогодні обстежено більше третини земель сільгосппризначення, визначених для першочергового повернення в господарську експлуатацію.

За даними ОВА, лише минулого тижня піротехніки обстежили понад 3,5 тисячі гектарів сільгоспземель у чотирьох регіонах України.

Про це повідомляє Міністерство економіки України, передає Інше ТВ.

Зокрема, в Харківській області обстежено 135 га сільгоспугідь, Чернігівській –  393 га, Миколаївській – 1 019 га,  Херсонській – 1 968 га.

Всього з початку року обстежено понад 160 тисяч га сільгоспземель з 470 тисяч га, визначених для пріоритетного розмінування.

Український Уряд працює над посиленням спроможностей операторів протимінної діяльності. Зокрема, суттєво пришвидшить темпи обстеження та розмінування територій використання машин для розмінування та сучасних технологій обстеження.

Як зазначала Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки Юлія Свириденко під час нещодавньої робочої поїздки до Харкова, до кінця року Україна розраховує на постачання п’ятдесяти машин для розмінування та іншого необхідного обладнання. Окрім того, зроблено важливі кроки з налагодження виробництва комплектуючих до машин іноземних зразків в Україні: в рамках Конференції з питань відновлення в Лондоні українськими, хорватським та данським виробниками підписано  відповідні меморандуми. Також Уряд підтримує масштабування виробництва суто вітчизняних розробок. Наприклад, розроблених харківськими виробниками машин для підготовки ґрунту до розмінування, які нині проходять сертифікацію.

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаївські піротехніки отримали в безстрокове користування металодетектор Vallon VMC1 (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube