Миколаївські піротехніки отримали в безстрокове користування металодетектор Vallon VMC1 (ФОТО)


19:3805.07.2023

Миколаївська область – одна з найуразливіших в Україні щодо забруднення боєприпасами внаслідок збройної агресії російської федерації.

З метою збереження життя людей, а також природних екосистем області Миколаївській ОВА надано матеріально-технічну допомогу від Європейського Союзу та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні задля відновлення постраждалих територій.

Про це повідомили в ГУ ДСНС України у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

Зокрема, управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОВА отримало металодетектор Vallon VMC1, який призначений для виявлення мін із низьким вмістом металу, саморобних вибухових пристроїв і боєприпасів, що не вибухнули, для використання на землі, мілководді та у свердловинах.

Розуміючи складність у проведенні робіт та ризики для життя піротехніків ДСНС, сьогодні, 5 липня, металодетектор Vallon VMC1 передано у безстрокове користування частині піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Сучасне обладнання пришвидшить виконання робіт за призначенням та дозволить вберегти людські життя.

Довідково: Обладнання закуплено й доставлено ПРООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: ПРООН, Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: ЄС, Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.

Як повідомляло Інше ТВ, В Україні з’явиться протимінний дивізіон© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube