10-та морська авіаційна бригада, яка носить ім’я миколаївця Ігоря Бедзая, нагороджена відзнакою «За мужність та відвагу»


08:5005.07.2023

10-та морська авіаційна бригада, яка носить ім’я миколаївця Ігоря Бедзая, нагороджена відзнакою «За мужність та відвагу».

Про це йдеться в Указі Президента України №367/2023 від 2 липня 2023 року, оприлюдненому на сайті очільника держави, передає Інше ТВ.

«З метою гідного вшанування мужності та героїзму, виявлених під час захисту державного суверенітету, незалежності, територіальної цілісності України, постановляю:

1. Відзначити почесною відзнакою “За мужність та відвагу” 10 морську авіаційну бригаду імені Героя України полковника Ігоря Бедзая Військово-Морських Сил Збройних Сил України», – мовиться в документі.

Як повідомляло Інше ТВ, 7 травня 2022 року при виконанні бойового завдання полковник Ігор Бедзай загинув. 11 травня в Миколаєві його проводили в останню путь, і в цей же день Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про присвоєння Ігорю Бедзаю звання Героя України (посмертно).

24 червня 2022 року Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №446/2022 «Про присвоєння імені Героя України полковника Ігоря Бедзая 10 морській авіаційній бригаді Військово-Морських Сил Збройних Сил України».© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube