Миколаїв з робочим візитом відвідали члени Представництва ООН – розповіли, чим допомогли (ФОТО)


18:2603.07.2023

У понеділок, 3 липня, до Миколаєва з робочим візитом прибула делегація Представництва Організації Об‘єднаних Націй у складі в.о. Координаторки з гуманітарних питань / Постійної координаторки системи ООН в Україні УВКБ ООН Кароліни Лінхольм Біллінг, в.о. Голови офісу УГКС ООН в Україні Джеймс Везерілл та Голови Одеського саб-офісу УНКС ООН Мамиржан Абдуллаєва.

У рамках візиту відбулась зустріч із заступником начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Миколою Маріновим, директором департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської ОВА Олександром Корольовим та керівником Миколаївського офісу UST – Ukraine Support Team Дмитром Тарасенком.

Миколаїв з робочим візитом відвідали члени Представництва ООН - розповіли, чим допомогли (ФОТО) 1
Миколаїв з робочим візитом відвідали члени Представництва ООН - розповіли, чим допомогли (ФОТО) 3
Миколаїв з робочим візитом відвідали члени Представництва ООН - розповіли, чим допомогли (ФОТО) 5

Під час зустрічі сторони обговорили вже надану від ООН гуманітарну допомогу жителям Миколаївскої області та грошові виплати мешканцям, які постраждали від підтоплення внаслідок підриву ворогом Каховської ГЕС.

Також визначили шляхи відновлення постраждалих від російської агресії територій та вирішили питання щодо відбудови житла для населення регіону.

Окрім вищезазначеного, представники Регіонального офісу міжнародного співробітництва Миколаївської області Микола Марінов, Олександр Корольов та Дмитро Тарасенко висвітлили членам Представництва ООН нагальні потреби міста та області, які є актуальними насьогодні.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube